EN
LT

Paslaugų Kainos

Vyriškų/moteriškų marškinių skalbimas ir lyginimas

Jūs atnešate mums nešvarius marškinius su išimtais kampukais.

Mes pasirūpiname jų išskalbimu minkštame vandenyje su profesionaliomis skalbimo priemonėmis, išdžioviname, išlyginame pramoniniu gariniu lygintuvu su distiliuoto vandens garais ir atiduodame ant pakabos su maišeliu.

2,80 Eur / 1 vnt

Vyriškų/moteriškų marškinių tik lyginimas

Jūs atnešate mums švarius marškinius su jau įdėtais kampukais.

Mes pasirūpiname jų išlyginimu pramoniniu gariniu lygintuvu su distiliuoto vandens garais ir atiduodame ant pakabos su maišeliu.

1,80 eur / 1 vnt

EKOLOGIŠKAS vyriškų/moteriškų marškinių skalbimas ir lyginimas

Jūs atnešate mums nešvarius marškinius su išimtais kampukais.

Mes pasirūpiname jų išskalbimu minkštame vandenyje su ekologiškomis skalbimo priemonėmis (argital, attitude,sodasan), išdžioviname, išlyginame pramoniniu gariniu lygintuvu su distiliuoto vandens garais ir atiduodame ant pakabos su maišeliu.

3,80 eur / 1 vnt

Patalynės 5 kg tik skalbimas 

Jūs priduodate mums nešvarią patalynę. Pasveriame vietoje prie jūsų. Būtų gerai, kad skalbiniai būtų panašių spalvų. Mes pasirūpiname juos išskalbti minkštame vandenyje su profesionaliomis priemonėmis. Supakuojame į švarų maišelį.

8,50 eur / 5 kg (mašina)

Patalynės 5 kg  skalbimas + lyginimas

Jūs priduodate mums nešvarią patalynę. Pasveriame vietoje prie jūsų. Būtų gerai, kad skalbiniai būtų panašių spalvų. Mes pasirūpiname juos išskalbti minkštame vandenyje su profesionaliomis priemonėmis, pradžioviname džiovyklėje ir lyginame per lyginimo volą, įkaitųsį iki 140 laipsnių, kaip orkaitėje, kad tikrai žūtų visos bakterijos, ir patalynė tampa nuostabiai lygi. Supakuojame į švarų maišelį.

DĖMESIO! Lyginimo volas gali SUGADINTI užtrauktukus, knopkes ar sagutes.

15,30 eur/ 5 kg (mašina)

 EKOLOGIŠKAS patalynės 5 kg skalbimas + lyginimas

Jūs priduodate mums nešvarią patalynę. Pasveriame vietoje prie jūsų. Būtų gerai, kad skalbiniai būtų panašių spalvų. Mes pasirūpiname juos išskalbti minkštame vandenyje su ekologiškomis priemonėmis, pradžioviname džiovyklėje ir lyginame per lyginimo volą, įkaitųsį iki 140 laipsnių, kaip orkaitėje, kad tikrai žūtų visos bakterijos, ir patalynė tampa nuostabiai lygi. Supakuojame į švarų maišelį.

DĖMESIO! Lyginimo volas gali SUGADINTI užtrauktukus, knopkes ar sagutes.

16,30 eur / 5 kg (mašina)

Patalynės 5 kg tik lyginimas

Jūs priduodate mums švarią ir dar drėgną patalynę. Mes lyginame per lyginimo volą, įkaitųsį iki 140 laipsnių, kaip orkaitėje, kad tikrai žūtų visos bakterijos, ir patalynė tampa nuostabiai lygi. Supakuojame į švarų maišelį.

8,50 eur / 5 kg

Rūbų 5 kg tik skalbimas 

Jūs priduodate mums nešvarius rūbus (džinsus, marškinėlius, striukes, megztinius,kojines, bet ką, kas skalbiama vandeniu). Pasveriame vietoje prie jūsų. Būtų gerai, kad skalbiniai būtų panašių spalvų. Mes pasirūpiname juos išskalbti minkštame vandenyje su profesionaliomis priemonėmis. Supakuojame į švarų maišelį

8,50 eur / 5 kg (mašina)

Rūbų 5 kg  skalbimas + džiovinimas

Jūs priduodate mums nešvarius rūbus (džinsus, marškinėlius, striukes, megztinius,kojines, bet ką, kas skalbiama vandeniu).  Pasveriame vietoje prie jūsų. Būtų gerai, kad skalbiniai būtų panašių spalvų. Mes pasirūpiname juos išskalbti minkštame vandenyje su profesionaliomis priemonėmis, džioviname džiovyklėje , kad tikrai žūtų visos bakterijos, ir rūbai tampa nuostabiai purūs. Supakuojame į švarų maišelį.

15,30 eur / 5 kg (mašina)

EKOLOGIŠKAS rūbų 5 kg  skalbimas + džiovinimas

Jūs priduodate mums nešvarius rūbus (džinsus, marškinėlius, striukes, megztinius,kojines, bet ką, kas skalbiama vandeniu). Pasveriame vietoje prie jūsų. Būtų gerai, kad skalbiniai būtų panašių spalvų. Mes pasirūpiname juos išskalbti minkštame vandenyje su ekologiškomis priemonėmis, džioviname džiovyklėje , kad tikrai žūtų visos bakterijos, ir rūbai tampa nuostabiai purūs. Supakuojame į švarų maišelį.

16,30 eur / 5 kg (mašina)

Rūbų 5 kg tik džiovinimas

Jūs priduodate mums švarius ir drėgnus rūbus . Mes išdžioviname pramoninėje  džiovyklėje, kad tikrai žūtų visos bakterijos, ir rūbai tamptų nuostabiai purūs. Supakuojame į švarų maišelį.

8,50 eur / 5 kg