Verslui

Mes teikiame skalbimo ir pristatymo paslaugas smulkiam, vidutiniam verslui Vilniaus mieste.

Mes aptarnaujame:

  • mažus viešbučius (patalynės, rankšluočių, uniformų skalbimas)
  • kirpyklas (rankšluočių,uniformų skalbimas)
  • restoranus, kavines (staltiesių, servetėlių, uniformų skalbimas)
  • spa salonus (paklodžių, rankšluosčių, uniformų skalbimas).

Naudojame minkštą vandenį ir tik geras priemones, nes tai svarbu mūsų ir jūsų sveikatai. Savo dydžiu esame smulki įmonė, iki 10 žmonių, todėl jaučiamės kaip šeima, greitai reaguojame ir  dalinamės informacija. Skalbinius pristatome 7 dienas per savaitę ir švenčių dienomis, todėl esame brangesni.:-)

Atsiskaitymas pavedimu per 5 dienas pagal sutartį  pavedimu arba grynais , pagal kasos pajamų orderį vairuotojui, arba kortele, atvykus pas mus į saloną. Mėnesį aptarnaujame ir fiksuojame kilogramus. Sąskaitą išrašome paskutinę mėnesio dieną.

Dėl aptarnavimo kreiptis info@fejaskalbeja.lt arba mob.telefonu Linai 8 646 11922.

Visada galite parašyti ar paskambinti pasiteirauti, jeigu tik pradėjote verslą ir neaišku, kiek kas sveria, arba kokios kokybės pirkti. Nuoširdžiai pakonsultuosime!

Teikiame ir verslo klientams EKOLOGIŠKO skalbimo paslaugas.

Atsiliepimas:

Gaivi ir minkšta lovos patalynė yra vienas iš svarbiausių kokybiško miego garantų.Viešbučio skalbiniai yra patikimi į „Fėja skalbėja“ skalbyklos rankas. Tai nedidelė, tačiau savo darbą kokybiškai ir kartu nuoširdžiai atliekanti šeimos įmonė. Svarbiausia, jog „Fėja Skalbėja“ naudoja ekologiškas, Europos Sąjungoje sertifikuotas, „EU Ecolabel“ ženklu pažymėtas priemones. Tai dermatologų patikrinti gaminiai, kuriuose nėra fosfatų ar alerginių medžiagų. Dėl šios priežasties mūsų viešbučio patalynė yra tinkama net labai jautrios, į alergiją linkusios ir sausos odos savininkams.

PASIRUOŠĘ ŠVARAI?

UŽSISAKYK INTERNETU